Масляна Ірина Ярославівна

Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-спеціаліст, Гінеколог-ендокринолог

Досвід роботи: 17 років

Спеціалізація

Головний лікар «New Clinic of modern technologies», отримала вищу кваліфікаційну категорію по акушерству та гінекології. Займаюся лікуванням і профілактикою патології шийки матки, інфекцій, що передаються статевим шляхом. Лікуванням запальних процесів жіночих статевих органів, порушень менструального циклу та клімактеричних порушень. Діагностикою причин і лікуванням безпліддя.


Сертифікати

Суперечливі питання у діагностиці. CIN, Метаплазія, Вроджена зона трансформації, Якість життя жінки елегантного віку, Гіперпроліферація та запалення, Фокус на кісти яєчників та молочних залоз: Патогенетичні взаємозв'язки, Найпоширеніші клінічні ситуації з цервікальної патології, Проблема подолання інфекцій у жінок репродуктивного віку, A-Plasma, Технології Plasmolifting в гінекології, Міжнародний симпозіум онлайн "Теорія та практика репродукції людини".

Маніпуляції та методики

кольпоскопія, УЗД органів малого тазу, Радіохвильове/лазерне видалення новоутворів жіночих статевих органів ( кондиломи, папіломи, поліпи), Радіохвильове/лазерне лікування патології шийки матки, РДВ стінок порожнини матки і цервікального каналу, Плазмотерапія та плазмоліфтинг, Ехогідротубація, Гістероскопія, гістерорезектоскопія.


Освіта і курси

1998- 2004 рр. Тернопільська державна медична академія ім. І.Я. Горбачевського, 2010 р. - ТУ "Ендокринологія в акушерстві та гінекології", 2010 р. - ТУ «Кольпоскопія і запальні процеси в гінекології», 2012 р. - Спеціалізація УЗД, 2019 р. - ТУ “Основи гістеро- і лапароскопії в гінекології”, 2019 р. - Майстер-клас “Інтимна гінекологія і вульвовагінальна естетика”, 2021 р. - Технології Plasmolifting в гінекології, 2021 р. - Науково-практичний семінар "Найпоширеніші клінічні ситуації з цервікальної патології".